الف ) قوانین استرداد کالا

2 ) سفارشات بخش خدمات چاپ

در صورتی که پس از ثبت سفارش وضعیت آن “تکمیل شده” باشد و هنوز فرآیند پرینت شروع نشده باشد، امکان تغییر مدل، لغو و یا توقف سفارش وجود دارد. در صورتی که وضعیت سفارش به “در حال پردازش” تغییر کند امکان هیچ تغییری در سفارش و یا عودت مبلغ وجود ندارد.

1 ) سفارش محصولات فروشگاه

علاوه بر 6 ماه گارانتی و ضمانت قطعات الکترونیک در محصولات مشخص ، تا یک هفته پس از دریافت کالای خود مطابق با قوانین تجارت الکترونیک قادر به استرداد کالا هستید. برای مرجوع کالا کافیست از طریق واتس اپ با پشتیبانی فروشگاه هماهنگ شده و سفارش خود را در بسته بندی اولیه خود بهمراه اقلام همراه ، به دفتر شرکت ارسال کنید.

ج ) گارانتی و خدمات پس از فروش

سفارشات دارای قطعات الکترونیک که عموماً از باتری و ماژول تهیه شده اند ، دارای گارانتی و ضمانت 6 ماهه بوده و در صورت بوجود آمدن مشکل در قطعات اعلام شده ، محصول شما توسط گروه سهند تعمیر و تعویض میگردد.

در صورتی که بعد اتمام مدت زمان گارانتی نیز برای بسته شما مشکلی بوجود آمده باشد میتوانید مشکل و ایراد فنی محصول خود را به پشتیبانی فروشگاه اعلام کرده تا راهنمایی لازم جهت تعمیر و دریافت کالا خدمت شما ارائه شود.

(برخی از سفارشات حتی با وجود شکستگی قابل اصلاح و تعمیر هستند)

پ ) قوانین لغو سفارش

مشتری تا قبل از ارسال مرسوله و یا تغییر وضعیت سفارش به حالت “در حال پردازش” می تواند سفارش را بدون ارائه هیچ دلیلی لغو کند و مبلغ صورتحساب پرداخت شده را دریافت کند. در صورتی که سفارش ارسال شده باشد مشتری باید بدون باز نمودن درب بسته با بخش پشتیبانی جهت عودت مرسوله هماهنگ کند و در صورتی هزینه سفارش به حساب مشتری عودت داده خواهد شد که سلامت محصول از طرف تیم فنی اعلام شود. هزینه عودت بسته به دفتر شرکت ، بر عهده مشتری می باشد.

ب ) قوانین عودت وجه

در صورتی که شما ثبت سفارش انجام داده و پس از پرداخت و قبل از تغییر  وضعیت سفارش به حالت “در حال پردازش” و یا “ارسال شد” از خرید خود منصرف شده اید میتوانید با هماهنگی بخش فروش وجه پرداختی خود را به صورت کامل دریافت کنید.

در صورت تغیر وضعیت به “در حال پردازش” سریعاً درخواست لغو سفارش خود را از طریق پشتیبان فروشگاه اعلام کرده تا از ارسال بسته جلوگیری و هزینه صورتحساب خدمت شما پرداخت گردد.

در صورت تغییر وضعیت سفارش به “ارسال شد” ، مبلغ کالا تنها پس از بازگشت مرسوله به فروشگاه ، به شماره حساب اعلام شده از سمت مشتری عودت داده خواهد شد و تا قبل از دریافت بسته مرجوعی قادر به بازگشت وجه نخواهیم بود.