خدمات چاپ سه بعدی

ما یک سرویس آنلاین چاپ سه بعدی مبتنی بر فایل هستیم که دسترسی به خدمات چاپ و مدل‌سازی سه بعدی را برای شما به سهولت فراهم کرده‌ایم ...

تنوع در رنگ و جنس متریال

در سهند میتوانید برای ساخت و طراحی قطعات خود ، از رنگ ها و متریال هایی نظیر pla و abs بهره ببرید. هر کدام از متریال ، دارای فاکتور های خاص و منحصر به فرد است که متناسب با نیاز شما پیشنهاد و انتخاب میشود.

240 ساعت پرینت

ما در کارگاه سهند با توجه به تعداد دستگاه ، ظرفیت پردازش 240 ساعت پرینت در روز را داریم که با توجه به این امر میتوانیم تعداد بالایی از قطعات را در کمترین زمان ممکن چاپ و پردازش کنیم.

فرم درخواست

راهنمای سریع قبل از سفارش

  • اگر برای تحویل سفارش خود محدودیت زمانی در نظر دارید تاریخ آن مشخص نمایید
  • تحویل در محل شرکت فقط برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
  • هزینه ارسال برای سفارش ها به مبلغ 200 هزار تومان و مبالغ بالاتر رایگان خواهد بود.
  • در هر سفارش شما می توانید 5 فایل را همزمان ارسال کنید.
  • فایل های ارسالی باید در یکی از فرمت های stl / step / stp / 3dm / obj باشد و در فایل zip ارسال شوند.
  • به صورت پیشفرض فایل با اندازه ارسالی محاسبه و چاپ می شود. اگر می خواهید مدل شما از مقیاس آپلود شده کوچکتر یا بزرگتر چاپ شود آن را مشخص کنید.
  • اگر از انتخاب ماده ساخت، انتخاب تراکم و ضخامت لایه مطمئن نیستید، از این مرحله بگذرید. بهینه ترین گزینه را برای شما پیدا خواهیم کرد.
3d-min

1. ثبت سفارش

در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم روبرو ، همراه با اطلاعات شخصی وارد کرده و منتظر پیامک تایید باشید. درخواست شما توسط مسئول واحد خدمات بررسی شده و به طراح مورد نظر ارجاع میشود. طراح در تمامی مراحل کار بصورت تلفنی با شما در تماس خواهد بود.

edit-min

2. شروع طراحی

بعد از تایید اطلاعات توسط شما ، طراحی آغاز شده و سفارش شما در لیست طراحی قرار می گیرد. طراحی قطعات با توجه به ظرافت و پیچیدگی نیاز به زمان متفاوتی خواهند داشت.

3d-printing-min

3. ساخت و تولید

بعد از تکمیل فایل سه بعدی و تایید شما ، قطعه مورد نظر به واحد تولید ارجاع شده و در سریعترین زمان ممکن چاپ و آماده ارسال به شما خواهد شد. شما می‌توانید با خیال آسوده از این صفحه سفارش خود را پیگیری کرده و سفارش را بدون عیب و نقص دریافت کنید.